روز جهانی عکاسی چه تاریخی است و علت نامگذاری این روز چیست

  • غزل توکلی
  • ۳۰ تیر ۰۱

عکاسان نیز مانند نقاشان و نویسندگان ، زمانی که یک اثر زیبا خلق می کنند ، آرامش پیدا می کنند و احساس شادی سراسر وجودشان را فرا می گیرد . برخی از مردم نیز برای رسیدن به آرامش ، عکس های جذابی از طبیعت ، انسان ها و یا حتی از خودشان می گیرند . عکاسی حس و حال خوبی به شما می دهد و باعث می شود که نگاه ریزبینانه تری به زیبایی ها داشته باشید . این که در دنیای اطراف خود بیشتر به دنبال زیبایی ها بگردیم به نظر من یک قدم بزرگ برای شاد زندگی کردن است . روز جهانی عکاسی مبارک !

سایت جوهره دارای عکس های بسیار زیبا و با کیفیتی می باشد که توسط عکاسان در شاخه های مختلف عکاسی گرفته شده اند

یکی از کاربرد های عکاسی در زمینه ثبت خاطرات می باشد . در این مقاله ابتدا می خواهم شما را به خوبی توجیه کنم که برای ثبت خاطراتتان فقط از روش عکاسی استفاده کنید . عکاسی به حدی محبوب است و ارزش آن به قدری بالاست که روز 19 آگوست یا 28 مرداد را روز جهانی این هنر اعلام کرده اند . با خواندن مطالب این مقاله اطلاعات زیادی درباره تاریخچه عکاسی و شاخه های مختلف این هنر بی حد و مرز بدست می آورید .

با گذشتن مدت زمان زیادی از یک اتفاق خوب ، ممکن است که آن را فراموش کنید . اما راه هایی برای جلوگیری از این فراموشی وجود دارد !

مثلا می توانید اتفاقات آن روز را به صورت دلنوشته و یا خاطره ای در دفترچه تان ثبت کنید یا از تک تک لحظات آن روز عکس بگیرید .

 

ابتدا کمی درباره روش عکاسی و خاطره نویسی برای ثبت لحظات ، بهتون می گم چون به نظرم اینجوری بهتر با میزان ارزش عکاسی آشنا می شوید و بعد مستقیم میرم سر اصل مطلب ! یعنی همون روز جهانی عکاسی و علت نامگذاری این روز . پس عجله نکنید !