جوهره بزرگترین و تخصصی ترین مرجع دانلود عکس با انواع کیفیت های مختلف در ایران

جوهره، خانه عاشقان عکس و تصویر

جوهره کار خودش را سال 1400 با تیمی کوچیک شروع کرد و همیشه سعی داشته تا به خونه‌ی اول و آخر همه‌ی عاشقان عکس و تصویر تبدیل شود. حالا و بعد از تلاش اعضای تیم جوهره در این سال‌ها، اینجا پربیننده‌ترین سایت فارسی‌زبان در حوزه‌ی دانلود عکس است. جوهره منبع دانلود انواع عکس ، تصویر ، والپیپر ، تصویر زمینه ، پس زمینه ، عکس زمینه ، عکس پروفایل ، عکس استوک ، بک گراند ، تکسچر ، بافت ، کاور ، پوستر ، الگو و وکتور می باشد . جوهره مورد اعتمادترین سایت دانلود انواع عکس های با کیفیت و رایگان برای کاربران ایرانی است.
تبلیغات در جوهره

سیر تحول جوهره

 • سال 1400
  جوهره در فروردین سال 1400 متولد شد

  جوهره با هدف تبدیل شدن به اولین و بزرگترین مرجع دانلود عکس ها و تصاویر با کیفیت بالا و رایگان در انواع موضوعات مختلف و جدید تاسیس شد.

 • سال 1401
  ایجاد اولین گالری عکس در جوهره

  جوهره با ایجاد گالری عکس های جذاب و دیدنی از انواع سگ های جهان به طور تخصصی وارد حوضه دانلود عکس های با کیفیت بالا و رایگان شد.

 • سال 1402
  ایجاد اولین مجموعه عکس در جوهره

  جوهره با ایجاد مجموعه تکسچر های چرم با رنگ ها و طرح های مختلف با کیفیت بالا به طور تخصصی قسمت مجموعه ها را نیز به امکانات جوهره اضافه کرد.

 • سال 1403
  ویژگی ها و امکانات جدیدی که قرار درست کنیم

  کلی ویژگی و امکانات خفن در سال 1403 به جوهره اضافه می کنیم مثل فروشگاه عکس و جستجوی پیشرفته و هر ویژگی که میخواهید به جوهره اضافه بشه حتما بهمون بگید.

تبلیغات در جوهره

تیمی به گستره ایران

گستره‌ی بر و بچه‌های جوهره به وسعت ایرانه؛ این موضوع رو باید یکی از دلایل موفقیت کار تیمی تو جوهره دونست. جوهره بزرگترین و تخصصی ترین مرجع دانلود و جستجو عکس های با کیفیت بالا و رایگان می باشد . یک تیم جوان که تلاش می‌کنیم بهترین تجربه را برای شما خلق کنیم

حمایت از ما

لطفا از سایت جوهره حمایت کنید تا همیشه و در همه حال رایگان باشد و بهترین تصاویر را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد.
سعید سپاسی

همبنیانگذار و توسعه محصول

هیوا شبرند

همبنیانگذار و مدیر پروژه محتوا

محمد شریفی

مدیر فنی و برنامه‌نویس ارشد

زانکو خالدی

برنامه نویس فرانت اند و بک اند

غزل توکلی

نویسنده محتوای تصویری

هیرو شبرند

تحلیلگر داده های تصویری

ترانه توکلی

نویسنده محتوای تصویری

هستی صنعتی

نویسنده محتوای تصویری

ترانه محمدی پناه

نویسنده محتوای تصویری

اسرا محمدی پناه

نویسنده محتوای تصویری

حانیه تقی زاده

نویسنده محتوای تصویری

آیدا ملکی

نویسنده محتوای تصویری

بهار کاویانی

نویسنده محتوای تصویری