بهترین جایگزین سایت شاتر استوک جهت دانلود عکس

  • غزل توکلی
  • ۲۹ اردیبهشت ۰۱

سایت شاتر استوک یک سایت با سابقه و پر از تجربه است ؛ ولی عکس های با کیفیت و محتوای خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار نمی دهد . همین موضوع باعث شده است که محتوا نویسان و افرادی که به یک عکس با کیفیت و کمیاب نیاز دارند ، مدت زمان زیادی را صرف پیدا کردن چنین عکسی کنند . در این مقاله شما را با یک سایت خفن آشنا خواهیم کرد که بهترین جایگزین برای سایت شاتر استوک می باشد . شما در این سایت می توانید در عرض چند دقیقه ، عکس مورد نظر خود را پیدا کنید . نام این سایت ، جوهره می باشد .

سایت جوهره بهترین مجموعه متنوع برای دانلود عکس های با کیفیت و رایگان می باشد

در این مقاله با یک سایت خفن و حرفه ای به نام سایت جوهره آشنا خواهید شد . ما در این مقاله به شما ثابت کرده ایم که سایت جوهره بهترین جایگزین سایت شاتر استوک می باشد . مطمئنم کسانی که مدت هاست سایت جوهره را می شناسند ، خیلی بهتر از من درباره نحوه کار تیم فوق العاده آن اطلاع دارند . تیم جوهره یک عملکرد بسیار عالی دارد و همین موضوع باعث قرار گیری سایت جوهره در ردیف بهترین سایت های دانلود عکس شده است .

مطمئناً نام شاتر استوک حداقل یک بار به گوش شما خورده است !

آیا می دانید که شاتر استوک چیست ؟ آیا می دانید که این پلتفرم چگونه کار می کند ؟

ابتدا قصد دارم که مطالب اندکی درباره شاتر استوک برای شما شرح دهم تا با این پلتفرم حرفه‌ای و معتبر آشنا شوید . پس از اینکه با شاتر استوک آشنا شدید ، می خواهم دلایلی را به شما ارائه دهم که به فکر یک جایگزین برای این پلتفرم بگردید . در این مقاله با بهترین جایگزین سایت شاتر استوک آشنا خواهید شد . ویژگی های این سایت جایگزین به قدری شگفت انگیز است که امکان ندارد نام آن را فراموش کنید !

عکس نوشته سایت شاتر استوک

شاتر استوک توسط فردی به نام جان اورینگر در سال ۲۰۰۳ میلادی تاسیس شد . او یک عکاس و برنامه نویس موفق است . جالب است بدانید که شاتر استوک در سال ۲۰۰۳ ، یک کسب و کار در زمینه عکاسی محسوب می شد . این کسب و کار نوپا ، تصاویر را با قیمت ناچیزی در دسترس مردم قرار می داد ؛ به عبارت دیگر می توان گفت که شاتر استوک در سال  ۲۰۰۳، یک عرضه کننده تصاویر بود . پس از گذشت مدت زمان کوتاهی ، این پلتفرم تصمیم گرفت که راه را برای عکاسانی که دوست دارند تصاویر خود را در دسترس مردم قرار دهند باز کند . سرانجام عکاسان در این پلتفرم می توانستند تصاویر خود را به مردم عرضه کنند .

هنگامی که Shutterstock در حال اوج گرفتن بود ، یک شرکت مشابه به نام iStock نیز شروع به عرضه تصاویر آرشیوی کرد . در نتیجه شاتر استوک تصمیم گرفت تا یک راه حل برای جلو زدن از رقیب خود پیدا کند . شاتر استوک شروع به فروش اشتراک برای استفاده از تصاویر کرد . شما پس از پرداخت یک هزینه بسیار کم برای خرید این اشتراک می توانستید در بازه زمانی یک ماه ، تعداد مشخصی از تصاویر آرشیو شده را به ازای هر روز دانلود کنید .

جالب است بدانید که بیش از 95 میلیون عکس در کتابخانه شاتر استوک وجود دارد و هر هفته حدود 8 هزار فایل جدید در این سایت آپلود می شود .

عکس فانتزی طراحی سایت

اگر مطالب تا اینجای مقاله را با دقت خوانده باشید ، با سایت شاتر استوک آشنا شده اید .

همین قدر توضیحات برای آشنا شدن با شاتر استوک کافی بود و احتمال دارد که توضیحات بیشتر شما را خسته کند . می خواهم خیلی سریع بروم به سراغ اصل مطلب :

ما به شما پیشنهاد می کنیم که سایت جوهره را جایگزین شاتر استوک کنید .

آیا می دانید که چرا به جای استفاده از چنین پلتفرم معتبر قدیمی به شما پیشنهاد می‌کنیم که از سایت جوهره برای دانلود عکس استفاده کنید ؟

با ما همراه باشید تا به خوبی متوجه شوید که چرا باید از این به بعد ، نام جوهره را در ذهن خود حک کنید .